Přátelé měl jsem venku ABS a mám pořád pocit že to odvzdušnění není úplně ono a páčka má celkem dlouhý chod, i když jsem přes diagnostiku několikrát zavrčel motorkem ABS a prolil přes to kýbl kapaliny. Jak na motorce je ten rozvod trubičkami, tak to tam na několika místech tvoří obrácený sifon - jde to nahoru tam je ohyb a zase to jde dolů. Vzduch z těchto míst není schopen se podle mě dostat nikdy ven .. ani dolů do třměnu .. ani nahoru k řídítku. Nová kapalina je navíc strašně řídká, takže sebou při protlačování bublinky vzduchu není schopná strhnout . Jediné co mě napadá (kromě otáčení motorky vzhůru nohama). Je dát na třmen provrtanej odvzdušňovací šroub (aby to těsnilo a byl dostatečný průřez) a rychle tam zesodu natlačit injekční stříkačkou brzdovku tím by se všechen vzduch mohl dostat za ta kritická místa a vybublat nahoru k řídítkům. Nebo máte nějaký jiný nápad nebo zkušenost ? .. Díky Berry
Berry přiložený následující obrázek: