NEJDOSTUPNĚJŠÍ GÉČKA
Přidal invelt dne 03. June 2020
V Inveltu můžeš mít BMW G 310 R od 129 990 Kč vč. DPH a BMW G 310 GS od 149 990 Kč vč. DPH. Chceš zažívat čirou radost z jízdy nebo čelit městským výzvám? Chceš být spontánní nebo začít nové dobrodružství, které změní Tvůj život? Ať si vybereš jakkoliv, Tvé rozhodnutí bude správné a ještě Tě odměníme helmou Street X a Topcasem o objemu 29l zcela ZDARMA. BMW G 310 R je tou nejjednodušší cestou k radosti z jízdy. Rukopis BMW se jednoznačně nezapře i v této malorážce. BMW G 310 GS Tě provede městskou džunglí. Buď spontánní a začni s něčím nevšedním. Dobrodružství čeká za dveřmi, stačí si ho osvojit.

Novinka
V Inveltu můžeš mít BMW G 310 R od 129 990 Kč vč. DPH a BMW G 310 GS od 149 990 Kč vč. DPH.

Chceš zažívat čirou radost z jízdy nebo čelit městským výzvám? Chceš být spontánní nebo začít nové dobrodružství, které změní Tvůj život?

Ať si vybereš jakkoliv, Tvé rozhodnutí bude správné a ještě Tě odměníme helmou Street X a Topcasem o objemu 29l zcela ZDARMA.

BMW G 310 R je tou nejjednodušší cestou k radosti z jízdy. Rukopis BMW se jednoznačně nezapře i v této malorážce.

BMW G 310 GS Tě provede městskou džunglí. Buď spontánní a začni s něčím nevšedním. Dobrodružství čeká za dveřmi, stačí si ho osvojit.
INTENZIVNÍ POŽITEK Z JÍZDY.
BMW G 310 R ZA 129 990 KČ.


Esence radosti z jízdy, to je BMW G 310 R. Vyrobeno pro rušné, pulzující města a pro všechny, kteří jednoduše milují jízdu na motocyklu. Obratný, lehce se řídí a zároveň sportovní. Ať už jste menšího či vyššího vzrůstu, na G 310 R se budete okamžitě cítit jako doma. Motocykl je lehký avšak se svým motorem o obsahu 313 cc velice silný. Bezpečně a spolehlivě Vás dostane do práce, kavárny nebo mimo město. G 310 R je skutečné BMW jen se sníženým zdvihovým objemem. Nejvyšší kvalita, excelentní výrobní práce a neobyčejná technologie zajistí intenzivní požitek z každého kilometru.

Kvalitní geny. Hezký na pohled.

Krásný vzhledem nepochybně zapadne do rodiny – G 310 nese čistě geny S 1000 R. Silný sportovní čelní světlomet, dynamická palivová nádrž a proporce typické pro roadster přeměňují G 310 R v opravdový tahák na silnicích. Lehký a silný dynamickému předku a výrazné zadní části. Krátké sedlo zdůrazňuje dynamiku roadsteru v zadní části a dodává motocyklu, především v bílém zabarvení, naprosto čistý sportovní vzhled. Zlaté vidlice a brzdič zdůrazňují vysoce kvalitní technologii a maximální důraz na design.

Dále stojí za vyzdvihnutí detailně propracovaná kyvná vidlice. Výřezy zajistí co nejnižší možnou hmotnost a vzpěry nabídnou maximální stabilitu. Široké pneumatiky potom zajistí dobrou přilnavost na silnici – radost z jízdy je garantována!

Lehký, silný a obratný.

G 310 R se technicky v žádném případě neřadí na druhé místo. Právě naopak: sofistikované a nekonvenční technologie z Vás neudělají následovníka, ale lídra! Jeden válec a čtyřtaktní motor o objemu 313 cc Vám tuto pozici zajistí. Neobvyklý sklon válce směrem vzad a hlava válce otočená o 180° zajistí nižší těžiště směrem k přednímu kolu. Díky tomu je G 310 R více agilní a jednodušší na ovládání. Nízká a delší kyvná vidlice dodá lepší stabilitu, bez zbytečného zvětšování rozvoru kol. Žádný motocykl BMW nevyjel od roku 2013 z výrobní linky bez ABS, jako součásti standardní výbavy. Tím je také samozřejmě vybaven i model G 310 R. Vypadá dobře, má sílu a váží méně než 160 kg navíc plně natankované. S BMW G 310 R ucítíte radost z jízdy na každém kilometru.

Každý se chce svést.

Projeďte se bez stresu a odpočiňte si během cesty ulicemi s G 310 R. I v ruchu a shonu velkoměsta budete vždy řídit s maximální sebejistotou především díky čitelnému uspořádání všech ovládacích elementů. Ergonomická pozice řídítek, stupaček a ovládacích panelů zajistí nejlepší možný cit pro řízení. G 310 R nabízí to správné sedlo pro každého jezdce za každých okolností. Na jakémkoli povrchu, geometrie spolu s tlumiči dodají jízdě ten správný komfort a šmrnc. Ať už vyrazíte do hustého provozu, na cestu do práce nebo se jen prostě o víkendu projet mimo město – vždy budete chtít nasednout na G 310 R.

Více na www.invelt.com