BMW GS EXPERIENCE DNY 2022: Maximální zážitek z terénu
Přidal Milos dne 07. July 2022
Zveme vás na letošní ročník jedinečné zážitkové akce Dny BMW GS Experience, která se bude konat od 16.7 - 14.8 v lomu Kosov kousek od Prahy a zábavním parku Šikland. Návštěvníci si mohou s pomocí zkušených instruktorů vyzkoušet jízdu v terénu i po silnici a vychutnat si neopakovatelný zážitek. Akce myslí i na ty, co nemají vlastní GS model - pro všechny zájemce jsou tu připraveny terénní motorky BMW R 1250 GS Adventure, R 1250 GS, F 850 GS, F 750 GS a G 310 GS, které si každý může pohodlně otestovat. Zážitek z eventu nebude o nic menší ani pro návštěvníky, kteří dosud nehnali svou mašinu jinde než po asfaltu: s pomocí profesionálů z motoškoly Přijďte se projet zvládne jízdu terénem opravdu každý. Na místě nebude chybět ani občerstvení, volné jízdy, teoretická a praktická výuka a představení všech parádních modelů. Akce zkrátka slibuje ten maximální možný zážitek, který si z jízdy v terénu můžete vychutnat.
Těšíme se!
Více info o akci

Novinka

Zveme vás na letošní ročník jedinečné zážitkové akce Dny BMW GS Experience, která se bude konat od 16.7 - 14.8 v lomu Kosov kousek od Prahy a zábavním parku Šikland.

Návštěvníci si mohou s pomocí zkušených instruktorů vyzkoušet jízdu v terénu i po silnici a vychutnat si neopakovatelný zážitek. Akce myslí i na ty, co nemají vlastní GS model - pro všechny zájemce jsou tu připraveny terénní motorky BMW R 1250 GS Adventure, R 1250 GS, F 850 GS, F 750 GS a G 310 GS, které si každý může pohodlně otestovat. Zážitek z eventu nebude o nic menší ani pro návštěvníky, kteří dosud nehnali svou mašinu jinde než po asfaltu: s pomocí profesionálů z motoškoly Přijďte se projet zvládne jízdu terénem opravdu každý. Na místě nebude chybět ani občerstvení, volné jízdy, teoretická a praktická výuka a představení všech parádních modelů. Akce zkrátka slibuje ten maximální možný zážitek, který si z jízdy v terénu můžete vychutnat.

Těšíme se!

Více info o akci: https://www.bmwmotorradakce.cz/bmw-gs-experience-dny-2022