Řecko na moto v listopadu?
Přidal Mr GS dne 23. December 2014
Tak jsme se přece jenom vydali v listopadu do Řecka. Sice jsem to viděl na poslední chvíli docela bledě, ale nakonec kvůli horečce vyrážím jenom o 2 dny později, takže se náš odjezd díky mně odložil čistě na listopad. V sobotu 1.11. vyjíždím z domu (taky teprve cestou přes směnárnu) směrem na Brno, kde jsme se setkali na čerpačce a vyrazili ještě před polednem napříč Maďarskem, kde nás čekalo jen málo pěkných zážitků. Pod Bratislavou jsme si poprvé čichli k pravé zimě, protože kolem Dunaje se držela poctivá mlha a teplota kolem 6st. (v Brně bylo kolem 12st.). V Maďarsku jsme sjeli z dálnice a pak kousek po dálnici jen objeli Györ, jinak se tomu vyhýbáme.Cesta pokračovala na Szekszárd,kde spíme v krásným motelu.Ráno na nás čekala opět hustá mlha a tak jsme nikam moc nespěchali a po sbalení věcí jsme vyrazili jen pár desítek km do obchodu nakoupit něco ke snídani. Než jsme se vyvrbili, tak mlha opadla a my si to razili zbytkem HU, přes HR až na hraniční přechod Brčko do BiH pod jasnou oblohou.
Novinka


Tak jsme se přece jenom vydali v listopadu do Řecka. Sice jsem to viděl na poslední chvíli docela bledě, ale nakonec kvůli horečce vyrážím jenom o 2 dny později. Náš odjezd se díky mně odložil čistě na listopad.

V sobotu 1.11. vyjíždím z domu (taky teprve cestou přes směnárnu) směrem na Brno, kde jsme se setkali na čerpačce. Vyrazili jsme ještě před polednem. Napříč Maďarskem nás čekalo jen málo pěkných zážitků. Pod Bratislavou jsme si poprvé čichli k pravé zimě, protože kolem Dunaje se držela poctivá mlha a teplota kolem 6st. (v Brně bylo kolem 12st.).

V Maďarsku jsme sjeli z dálnice a pak kousek po dálnici jen objeli Györ. Jinak se dálnicím vyhýbáme. Cesta pokračovala na Szekszárd, kde spíme v krásném motelu. Ráno na nás čekala opět hustá mlha a tak jsme nikam moc nespěchali. Po sbalení věcí jsme vyrazili jen pár desítek km do obchodu nakoupit něco ke snídani. Než jsme se vyvrbili, tak mlha opadla a my si to razili pod jasnou oblohou zbytkem HU, přes HR až na hraniční přechod Brčko do BiH.

Více v diskusi: Řecko na moto v listopadu?

Všechny fotky: http://mrgs.rajce.idnes.cz/Recko_2014/